Kadra Pedagogiczna

Kadra Pedagogiczna szkoły:

   Wychowawcy klas:

  • klasa I – mgr Barbara Mielczarek
  • klasa II – mgr Katarzyna Kaczmarek
  • klasa IV – V – mgr Barbara Kośna
  • klasa VII – mgr Anna Kozieł
  • klasa VIII – mgr Justyna Klimas
  • klasa III a gimnazjum – mgr Bartosz Mistygacz
  • klasa III b gimnazjum – mgr Roman Majtyka
  • klasa III c gimnazjum – mgr Aneta Maksymowicz

Pedagog szkolny: mgr Joanna Olejnik

Bibliotekarz: mgr Dorota Kurzyńska

Nauczyciele:

Lp Imię i nazwisko nauczyciela Wykaz zajęć
1. mgr Marzena Biedroń Taniec kl. I-VIII
2. mgr Ewa Chudecka Język polski kl. VIII i IIIa
3. mgr Marta Ferdynus Nauczyciel wspomagający kl. V
4. mgr Artur Godyń Informatyka kl. IV-VIII i IIIabc – chł.
5. mgr Marzenna Jarosz-Krysztofińska Geografia
6. mgr Jadwiga Jerzyńska Matematyka kl. III a
7. mgr Katarzyna Kaczmarek Edukacja wczesnoszkolna – l – II

Zajęcia świetlicowe

8. mgr Magdalena Kałwak Język polski kl. IV-V

Zajęcia teatralne

2 Zaj. rewalidacyjne

9. mgr Dominika Kaźmierczak Nauczyciel wspomagający kl.II

Zaj. rewalidacyjne

10. mgr Justyna Klimas J. niemiecki kl. I-VIII i gim.

Wychowawca kl. VIII

Zajęcia świetlicowe

11. mgr Karolina Kościelna Chemia kl. IIIabc

Zastępca dyrektora szkoły

12. mgr Barbara Kośna Religia kl. I-VIII

Plastyka kl. IV-VII i gim.

Wychowawca klas IV-V

13. mgr Anna Kozieł Historia klasa IV-VIII i gim.

WOS kl. VIII i gim

Wychowawca klasy VII

14. mgr Monika Krzemińska Informatyka kl. IIIabc – dz. I chł. 2

Zastępca dyrektora szkoły

15. mgr Dorota Kurzyńska Biblioteka
16. mgr Roman Majtyka Technika kl. IV-V i gim.

WF kl. VIII-IIIabc – ch.

Wychowawca klasy IIIb

17. mgr Aneta Maksymowicz – Zając J. angielski kl. I-II i III gim.

Wychowawca klasy IIIc

18. mgr Halina Małecka Muzyk kl. IV-VII
19. mgr Krzysztof Matyjas Edukacja Dla Bezpieczeństwa kl. VIII i gim
20. mgr Barbara Mielczarek Edukacja wczesnoszkolna kl. I

Zajęcia świetlicowe

21. mgr Bartłomiej Mistygacz WF kl. IV-VIII i gim. dz.

Taniec kl. IIIabc

Wychowawca klasy IIIa

22. mgr Aleksandra Mroczkowska Przyroda kl.IV

Biologia kl. V-VIII i gim.

23. mgr Joanna Olejnik Pedagog szkolny
24. ks. dr Paweł Otręba Religia kl. IIIabc
25. mgr Anna Przybylska WDŻWR kl. IV-VIII

Dyrektor szkoły

26. mgr Karina Siwik J. angielski kl. IV, V, VIII
27. mgr Dorota Stefańska Matematyka kl. IV-VIII i IIIbc
28. mgr Katarzyna Szczecińska J. polski kl. VII i IIIb

Zajęcia teatralne

29. mgr Marzena Szlawska Fizyka kl. VII-VIII i gim.
30. mgr Małgorzata Szymanek-Płóciennik Chemia kl. VII-VIII
31. mgr Izabela Weber Nauczyciel wspomagający

Zajęcia świetlicowe

Logopedia kl. I-IV

Zaj. rewalidacyjne

32. mgr Anna Wolna J. angielski kl. VII i III-3
33 mgr Katarzyna Wolniak J. polski kl. IIIc

Zajęcia rewalidacyjne